Justine Henin

Caroline Wozniacki po maratonu do prvega grand slama
sobota, 27. januar 2018 ob 09:17
Caroline Wozniacki je v finalu Melbourna premagala Simono Halep s 7:6, 3:6, 6:4 in Danski priborila prvo posamično zmago na grand slamih.

Dalila Jakupović dočakala grand slam
četrtek, 18. januar 2018 ob 21:50
Letošnji teniški turnir v Melbournu bo ostal v večnem spominu slovenski teniški igralki Dalili Jakupović.

Spektakel v Lillu
četrtek, 23. november 2017 ob 14:40
Belgija bo z Davidom Goffinom naskakovala prvo zmago v Davisovem pokalu, ekipnem svetovnem prvenstvu v tenisu.

Zmanjšala bujno oprsje in postala najboljša na svetu
Sportal
četrtek, 12. oktober 2017 ob 11:09
Romunski tenis je imel v preteklosti veliko junakov in junakinj. Ogromno slave je požel Ilie Nastase, v menedžerskih krogih je zelo spoštovan Ion Tiriac, v konkurenci nežnejšega spola pa...

Stephensova v mesecu dni od 934. mesta do zmage v New Yorku
sobota, 9. september 2017 ob 22:00
V finalu Odprtega prvenstva ZDA v New Yorku je Sloane Stephens premagala rojakinjo Madison Keys s 6:3 in 6:0. Za obe Američanki je bil to prvi nastop v finalu turnirja za grand slam.

Odprto prvenstvo ZDA brez favoritov
nedelja, 27. avgust 2017 ob 21:30
Z današnjimi obračuni 1. kroga se v New Yorku začenja odprto prvenstvo ZDA, zadnji grand slam v letošnji sezoni. Zaradi poškodb ali popolne izčrpanosti ga bo izpustilo kar nekaj teniških asov.

Channel slam – še vedno največji izziv
nedelja, 2. julij 2017 ob 08:00
Eden najtežjih in največjih izzivov sodobnega tenisa je dvojček Roland Garros-Wimbledon. V profesionalni dobi ga je osvojilo skupaj zgolj deset igralcev in igralk: Rod Laver, Björn Borg,...